Catz finefood Purrrr - jednodruhové

Catz finefood Purrrr – lahodné krmivo pro kočky s citlivým zažíváním 

Lahodné konzervy pro kočky, které obsahují vždy pouze jeden druh masa, vnitřnosti, vývar, minerální látky a rostlinný olej.

Konzervy jsou tak vhodné i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro alergické kočky.

Jednotlivé porce krmiva jsou připravené tak, aby odpovídaly přirozené potravě koček – kořisti. Catz finefood dodá Vaší kočce přesně to, co příroda předpokládá: hodně masa (tedy kořist) a podíl zeleniny a ovoce (odpovídající obsahu žaludku kořisti). Obsaženy jsou i důležité vitamíny a minerální látky.

Vysoce kvalitní maso, které je pro Catz finefood zpracováváno, pochází ze spolehlivých německých hospodářských podniků. Ryby pochází z volného a udržitelného rybolovu.

Catz finefood neobsahuje:

  • žádný masový separát, žádnou kostní moučku, žádné proteinové náhražky jako je sója

  • žádné obiloviny 

  • žádná umělá barviva, žádné feromony, žádná umělá aromata

  • žádné geneticky upravené suroviny a žádné konzervační látky

Cena od:
do: Kč  
Konzerva Catz finefood Purr No.103 - s kuřecím masem

Konzerva Catz finefood Purr No.103 - s kuřecím masem

Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje pouze kuřecí maso, vnitřnosti, vývar, minerální látky a makadamový olej. Konzerva je tak vhodná i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro alergické kočky. Suroviny jsou vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny.

 
45,00 Kč
Konzerva CF Purr No.105 - s lososem

Konzerva CF Purr No.105 - s lososem

Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje pouzelososí maso, vývar, minerální látky a konopný olej. Konzerva je tak vhodná i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro alergické kočky. Suroviny jsou vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny.

 
45,00 Kč
Konzerva CF Purr No.109 - s vepřovým masem

Konzerva CF Purr No.109 - s vepřovým masem

Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje pouze vepřové maso, vývar, minerální látky a hroznový olej. Konzerva je tak vhodná i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro alergické kočky. Suroviny jsou vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny.

 
45,00 Kč
Konzerva CF Purr No.111 - s jehněčím masem

Konzerva CF Purr No.111 - s jehněčím masem

Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje pouze jehněčí maso, vývar, minerální látky a pupalkový olej. Konzerva je tak vhodná i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro alergické kočky. Suroviny jsou vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny.

 
45,00 Kč
Konzerva CF Purr No.113 - se skopovým masem

Konzerva CF Purr No.113 - se skopovým masem

Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje pouzeskopové maso, vývar, minerální látky a olej z černuchy seté (černý kmín). Konzerva je tak vhodná i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro alergické kočky. Suroviny jsou vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny.

 
45,00 Kč
Konzerva CF Purr No.107 - s klokaním masem

Konzerva CF Purr No.107 - s klokaním masem

Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje pouze klokaní maso, vývar, minerální látky a olej z brutnáku lékařského. Konzerva je tak vhodná i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro alergické kočky. Suroviny jsou vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny.

 
55,00 Kč

Naplnmisku.cz

Informace a objednávky:

Telefon: +420 608 646 246
E-mail: info@naplnmisku.cz

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy