Catz Finefood Mousse No.205 – kuřecí a hovězí 100g

Catz finefood Mousse je jemně nadýchaná pochoutka pro kočky vyrobená pouze z vysoce kvalitních surovin. Texturou připomíná lahodnou čokoládovou pěnu (mousse). Tuto konzistenci kočky milují a také velice dobře přijímají.
Obj. kód: PCF-MU100-N205
  •  
0%
Vaše cena:
33,00
Objednat:
ks  
Dostupnost: Na dotaz

Catz Finefood Mousse No.205 – kuřecí a hovězí – 100 g

Catz finefood Mousse je jemně nadýchaná pochoutka pro kočky vyrobená pouze z vysoce kvalitních surovin. Texturou připomíná lahodnou čokoládovou pěnu (mousse). Tuto konzistenci kočky milují a také velice dobře přijímají.

Díky vyššímu podílu použitého masového vývaru je tato lahůdka velice jemná a úžasně nadýchaná. Catz finefood Mousse je proto vhodná pro kočky, které preferují jemnou a měkkou stravu. K výrobě jsou použité pouze vysoce kvalitní suroviny, stejně jako ve všech výrobcích Catz finefood.

Složení: kuřecí maso 46 %, vývar 42%, slunečnicový olej 6%, hovězí maso 4%, minerální látky 2%

Analýza: bílkoviny 9,4%, tuk 11,2%, popeloviny 3,1%, vláknina 0,2%, vlhkost 75%

Doporučené dávkování: Jedná se o doplňkové krmivo. Doporučujeme kombinovat s jinými kvalitními krmivy, jako například Catz finefood a Catz finefood Purrrr.
Kočka – 1 – 3 kg: 1 mistička denně, kočka - 3 kg: 1 – 2 mističky denně.
Krmnou dávku přizpůsobte váze, věku a aktivitě kočky. Zajistěte kočce dostatek pitné vody.

Catz finefood – kvalitní krmivo vyrobené ve Španělsku!

Catz finefood – lahodné krmivo pro kočky

Zodpovědný chov koček začíná už výběrem potravy. Vitalita a zdraví zvířete závisí totiž velkou měrou právě na tom, čím Vaší kočku krmíte.

Catz finefood je vysoce hodnotné šťavnaté krmivo pro kočky, které je připravováno v úzké spolupráci s vědci. Receptury jsou navrženy přesně podle přirozených potřeb našich koček.
Hlavní složka všech Catz finefood produktů je maso a vhodné vnitřnosti. Kočky jako masožravci totiž potřebují především živočišné proteiny (bílkoviny). Vysoce kvalitní maso, které pro Catz finefood zpracováváme, pochází ze spolehlivých německých hospodářských podniků. Ryby pochází z volného a udržitelného rybolovu.

Přísady jsou, poté co projdou vstupní a veterinární kontrolou, v čerstvém stavu šetrně zpracovány. Jedině tak dosahujeme nejvyšší míru kvality a bezpečí. Šetrné vaření v páře vede k takřka úplnému uchování zdraví prospěšných látek. Při výrobě se používají pouze potraviny nejvyšší kvality.

Catz finefood spojuje místní charakter jednotlivých regionů s dlouholetou zkušeností a znalostí výroby kočičího krmiva nejvyšší kvality. Všechny suroviny odebíráme od dlouholetých a prověřených producentů. Po důsledné kontrole jakosti jsou přísady zpracovány tak, abychom dosáhli špičkové kvality a chuti.
Z delikátních, ručně vybraných přísad vzniká za pomoci nejmodernějších výrobních zařízení plnohodnotná potrava pro kočky. Pečlivým zpracováním a zvlášť šetrným plněním za studena zůstávají hodnotné vitamíny a esenciální mastné kyseliny takřka úplně zachovány. Provádění veterinárně-medicínské kontroly všech surovin je samozřejmostí.

Při výrobě Catz finefood klademe velký důraz na transparentnost výrobního procesu. Zásadně odmítáme používání příměsí, barviv a feromonů stejně jako podřadných proteinů. Z tohoto důvodu garantujeme, že Catz finefood neobsahuje
- žádný masový separát,
- žadnou kostní moučku,
- žádné proteinové náhražky jako je soja,
- žádné obiloviny,
- žádná umělá barviva,
- žádné feromony,
- žádná umělá aromata,
- žádné geneticky upravené suroviny,
a žádné konzervační látky.

Podle názoru koček je Catz finefood chutné a zdravé! Mňauuu!

Naplnmisku.cz

Informace a objednávky:

Telefon: +420 608 646 246
E-mail: info@naplnmisku.cz

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy