ROBORAN CHONDRO 6 PRO PSY 60 tbl.

ROBORAN CHONDRO 6 představuje vícestupňovovou kloubní výživu nové generace. Přípravek slouží pro podporu a regeneraci kloubní chrupavky, k výživě kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti.
Obj. kód: 43608
  •  
0%
Vaše cena:
339,00
Objednat:
ks  
Dostupnost: Na dotaz

Roboran Chondro 6 představuje vícestupňovovou kloubní výživu nové generace. Přípravek slouží pro podporu a regeneraci kloubní chrupavky, k výživě kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti. Má výrazný protizánětlivý účinek. Toto chondroprotektivum je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie psů. Vysoce účinná kombinace látek umožňuje účelné použití jako součást léčby pohybového aparátu i jako prevence u psů sportovních a pracovních. Hlavní účinné složky tvoří extrakt ze žraločí chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagen II typu, methylsulfonylmethan a extrakt z kurkumovníku. Toto složení zajišťuje velmi účinnou kombinaci chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu, omega-3 mastných kyselin, hyaluronátu sodného a kolagenu jako hlavních stavebních složek pojivových tkání. Přítomnost methylsulfonylmethanu a polyfenolů z kurkumovníku zajišťuje protizánětlivý a antioxidační účinek. Doplnění selenu v organické vazbě, vitamínu C a E dává jistotu přítomnosti dostatečného množství těchto látek s významnou funkcí v metabolismu pojivové tkáně.

Použití:

- při artrózách, artritidách a chronických kloubních potížích jiného původu

- při chronický bolestech svalů a kloubů

- při špatném stavu kůže a špatné kvalitě srsti a drápů

- u plemen, které velmi často trpí onemocněními pohybového a vazivového aparátu

- po operačních zákrocích

- při hojení otevřených ran i po jiných úrazech

- u psů s nadváhou

- u sportovních a pracovních psů v období tréninku, soutěží a pracovního nasazení

Složení v 1 tabletě: GLUKOSAMIN SULFÁT 500 mg, CHONDROITIN SULFÁT 400 mg, METYLSULFONYLMETAN 200 mg, KOLAGEN II TYPU 60 mg, KURKUMIN 50 mg, KYSELINA HYALURONOVÁ 20 mg, VITAMIN C 30 mg, VITAMIN E 12,5 mg, ORGANICKÝ SELEN 8,4 mg, AMINOKYSELINY (LYSIN, METHYONIN, THREONIN, ARGININ), VITAMÍNY SKUPINY B (B1, B2, B3, B6, B12), CHILIN, BIOTIN, NIACIN, PANTOTENÁT VÁPENATÝ, KYSELINA LISTOVÁ, VÁPNÍK, FOSFOR, SODÍK, DALŠÍ MINERÁLNÍ LÁTKY A STOPOVÉ PRVKY (FE, ZN, CU, MN), pomocné látky(sorbit, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý)

Dávkování a způsob užití: Psi: 1 tableta / 10 kg živé hmotnosti. 1x denně je vhodné podávat minimálně po dobu 2 měsíců; dvouměsíční kůru je vhodné opakovat 2x ročně; při těžkém poškození pohybového aparátu a u starých psů je vhodné podávat přípravek kontinuálně.

Upozornění: v přípravku nejsou použita syntetická zchutňovadla. Protože obsahuje přírodní extrakt z mořských živočichů s rybí vůní, psi jej velmi dobře přijímají zamíchaný do krmiva nebo přímo z ruky jako pamlsek. Rybí vůně a chuť usnadňují dlouhodobé podávání přípravku. Složení přípravku z přírodních surovin a z doplňkových látek v organické podobě umožňuje bezpečné dlouhodobé podávání. Může mít velký význam pro zlepšení kvality života starších psů s alterací pohybového aparátu.

Způsob uchovávání: při teplotě do 25°, uchovávat v suchu.

Velikost balení: 60 tablet

Naplnmisku.cz

Informace a objednávky:

Telefon: +420 608 646 246
E-mail: info@naplnmisku.cz

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy