Pamlsky pro kočky Orijen Freeze-Dried

Pamlsky ORIJEN se vyznačují rozmanitým obsahem volně chované drůbeže, ryb lovených ve volné přírodě a mas ze zvířat chovaných na ranči. 

100% PŘÍRODNÍ. 100% MASO.

Připravovány bez vaření a konzervantů. Lehce mrazem sušeny tak, aby se v nich uzamkly všechny jejich přirozené chutě a tak zůstaly čisté a přírodní a Vaše kočky si je zamilovali.

Cena od:
do: Kč  
PAMLSKY ALBERTA LAMB CAT 35g

PAMLSKY ALBERTA LAMB CAT 35g

Pamlsky pro kočky ORIJEN RANCH RAISED LAMB vyrábíme pouze z jehněte (100%), které je dodávané ČERSTVÉ a BEZ KONZERVANTŮ od místních rančerů. Zaručujeme Vám, že tyto lehce mrazem sušené pamlsky si Vaše KOČKA zcela zamiluje.

 
164,00 Kč
PAMLSKY ORIGINAL CAT 35g

PAMLSKY ORIGINAL CAT 35g

Pamlsky ORIJEN ORIGINAL CAT vyrábíme pouze z masa (100%) – z volně chovaných kuřat, krůt a volně lovených platýsu – vše je dodáváno ČERSTVÉ A BEZ KONZERVANTŮ od místních farem a rybářů. Tyto pamlsky si Vaše KOČKA zcela zamiluje.

 
164,00 Kč
PAMLSKY REGIONAL RED CAT 35g

PAMLSKY REGIONAL RED CAT 35g

Pamlsky pro kočky REGIONAL RED vyrábíme pouze z masa (100%) - z na ranči chovaného kance, albertského jehněčího a hovězího plemene Angus - vše je dodáváno ČERSTVÉ od místních rančerů. Tyto pamlsky si Vaše KOČKA zcela zamiluje.

 
164,00 Kč
PAMLSKY TUNDRA CAT 35g

PAMLSKY TUNDRA CAT 35g

Pamlsky pro kočky ORIJEN TRUNDRA vyrábíme pouze z masa (100%) - z na ranči chované zvěřiny, křepelek a volně loveného pstruha duhového - vše je dodáváno ČERSTVÉ a BEZ KONZERVANTŮ od místních rančerů a rybářů.

 
174,00 Kč
PAMLSKY WILD BOAR CAT 35g

PAMLSKY WILD BOAR CAT 35g

Pamlsky pro kočky ORIJEN WILD BOARD vyrábíme pouze z divokého kance (100%), který je dodáván ČERSTVÝ a BEZ KONZERVANTŮ od místních rančerů. Zaručujeme Vám, že tyto lehce mrazem sušené pamlsky si Vaše KOČKA zcela zamiluje.

 
174,00 Kč

Naplnmisku.cz

Informace a objednávky:

Telefon: +420 608 646 246
E-mail: info@naplnmisku.cz

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy